تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات

مشاور استاندار و مدیر کل امور بانوان و خانواده کانون مهر و مهربانی ما رو به دنیای کودکی برگرداند

  لیلا آژیر که خود زمانی عضو کانون بوده است با حضور در برنامه به یاد شهدا که به مناسبت هفته دفاع مقدس در مجتمع فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد ضمن بازدید از کلیه کارگاهها گفت: کانون با مهر و مهربانی ما رو به دنیای کودکی برگرداند.

  مشاور استاندار <a href= و مدير كل امور بانوان و خانواده " />

  به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان کردستان،مشاور استاندار و مدیر کل امور بانوان و خانواده با حضور در جمع مربیان و مشاوران بانوان ادارات کل گفت:امروزه اهمیت آموزش برهیچ کس پوشیده نیست درست است که آموزش از طریق کانالهای رسمی مثل آموزش و پرورش انجام میگیرد امادر دنیا بر آموزش های غیر رسمی هم تاکید زیادی شده است،آموزشهای غیر رسمی از کانالهای مختلفی مثل رسانه ، جامعه و فرهنگ انجام می شود که بسیار بر نظام آگاهی و اطلاعات شهروندان یک جامعه تاثیرگذار است.

  لیلا آژیرافزود:کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان یکی از سازمانهای مهم در ارائه آموزش های غیر رسمی است و اینکه صرفا فعالیت های کانون را به عنوان سرگرمی و پرکردن اوقات فراغت ببینند یک دیدگاه سهل انگارانه است .

  آژیر با اشاره به این‌که، هدف کار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در جامعه امروز ما به یک مسئله مهم و یک الزام تبدیل شده است تأکید کرد: فعالیت هایی که مربیان در کانون انجام می دهند به آینده بچه ها جهت می دهد بسیاری از استعدادهای نهفته ی کودکان در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شکوفا شود کانون می تواند توانایی های کودکان و نوجوانان را افزایش دهد و آینده کودکان و نوجوانان را شکل بدهد و کودکان و نوجوانان در بستری قرار میگیرند که می تواند در رشته های شغلی که انتخاب می کنند تاثیر گذار باشد و با فعالیت های متفاوتی مثل سفالگری ،نقد،نقاشی،کاردستی،فیلم سازی،آشنا شوند همه اینها می تواند استعدادهای باالقوه ی کودکان و  نوجوانان را به بالفعل تبدیل کند.

  مشاور امور بانوان استانداری استان کردستان خاطرنشان ساخت:یک مساله بسیار مهم دیگرعلاقه مند کردن کودکان و نوجوانان به مطالعه در کانون است که با شیوه هایی  که در کانون ارائه می شود کودکان می توانند با کتاب و کتابخوانی آشنا شوند در اینجا کودک را  با مطالعه و دنیای جذاب کتاب آشنا می کنند خودم در اینجا با دنیای کتاب و مطالعه آشنا شدم.

  آژیر خاطر نشان ساخت:مردم به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به‌عنوان یک نهاد فرهنگی تأثیرگذار در مسایل پرورشی و تربیتی فرزندانشان توجه دارند والدین به فعالیت های تاثیر گذار کانون اعتقاد پیدا کرده اند  و خواهان افزایش  مراکز کانون خصوصاً در شهرهای کوچک شدند.

  وی گفت:افرادی از هنرمندان شاخص که الان در بحث سینما و تولید فیلم های کوتاه،داستان،نقد،نقاشی فعالیت می کنند که فعالیت خود را از کانون شروع کردند و در حال حاضر درسطح استان و کشور جایگاه خوبی را بدست آورده اند.

   


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : کانون ,کودکان ,نوجوانان ,پرورش ,فعالیت ,فکری ,کانون پرورش ,فکری کودکان ,پرورش فکری ,امور بانوان ,تاثیر گذار ,دنیای کودکی برگرداند ,
  مشاور استاندار و مدیر کل امور بانوان و خانواده کانون مهر و مهربانی ما رو به دنیای کودکی برگرداند

تبلیغات


 • Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز سه شنبه 28 شهريور 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر