خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

ویژه برنامه کارگاهی یاد شهدا در سنندج برگزار شد

  ویژه برنامه کارگاهی با عنوان یاد شهدا به مناسبت هفته دفاع مقدس روز دوشنبه در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.

   ویژه برنامه کارگاهی یاد شهدا <a href=در سنندج" />

  به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان کردستان مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کردستان در این آیین با اشاره به اینکه این کارگاه آموزشی به مناسبت هفته دفاع مقدس برپاشده است گفت: این کارگاهها شامل غرفه های نقاشی دسته جمعی، نقاشی روی بوم، کاردستی، سفالگری، قصه گویی، بازی و سرگرمی برای کودکان و نوجوانان است.
   سهيلا شیخی هدف از برپایی این کارگاه ها را نهادینه کردن ارزش های دفاع مقدس، ارزش های اسلامی، دینی و تبیین مفاهیم فرهنگی مانند ایثار، شهادت، استقامت به کودکان و نوجوانان دانست.
  وی زبان هنر را بهترین ابزار برای انتقال ارزش های انقلابی و اسلامی به کودکان و نوجوانان عنوان کرد و گفت: برپایی کارگاه های آموزشی و هنری با هدف آشنایی و انتقال ارزش های انقلابی و عقیدتی کودکان و نوجوانان ضروری است.
  به گفته شيخي انتقال مفاهیم انقلاب اسلامی و دوران هشت سال دفاع مقدس در قالب هنر به حفظ و تداوم ارزش های دفاع مقدس کمک می کند.

  وی معرفی دستاوردهای دفاع مقدس به نسل کودک و نوجوانان را ضروری دانست و خاطر نشان کرد: این قشر بایستی به خوبی با آرمان ها و اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و رشادت های انجام گرفته در دوران دفاع مقدس آشنا شده تا به عنوان ادامه دهنده راه رزمندگان اسلام و انقلاب در مقابل دفاع از این اهداف احساس مسئولیت کنند.

  شیخی بیان کرد: در دفاع مقدس نیز نوجوانان با کمال شور و اشتیاق در جبهه های حق علیه باطل حضور پیدا کرده‌ و از اسلام و مرزهای این کشور دفاع کرده اند


  این مطلب تا کنون 25 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : دفاع ,نوجوانان ,مقدس ,کودکان ,ارزش ,انتقال ,دفاع مقدس ,استان کردستان ,انتقال ارزش ,فکری کودکان ,کانون پرورش ,
  ویژه برنامه کارگاهی یاد شهدا در سنندج برگزار شد

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر