خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

فراخوان استانی نوزدهمین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کردستان

  جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در نیمه اول آبان در سالن نمایش مجتمع فرهنگی هنری اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کردستان برگزار می شود.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان کردستان،نوزدهمین جشنواره قصه گویی به منظور توسعه و ترویج فرهنگ اصیل قصه گویی به عنوان یکی از واسطه های تربیتی برگزار می شود.

  این گزارش می افزاید: در شیوه‌نامه جشنواره قصه‌گویی کانون سه موضوع آزاد، سبک زندگی ایرانی اسلامی و رضوی تعیین شده و قرار است جشنواره در 6 بخش مربیان فرهنگی، هنری، ادبی، فراگیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، آزاد شامل معلمان، دانشجویان، مربیان کودک، اولیای تربیتی و...، پدر بزرگ‌ها و مادر بزرگ‌ها، نوجوانان 14 تا 17 ساله، قصه‌گویان بین‌المللی و مقاله‌نویسی با موضوع قصه‌گویی برگزار می‌شود.

  در ادامه گزارش آمده است، علاقه‌مندان باید با فیلم‌برداری از قصه‌ی (در نهایت 20 دقیقه‌ای) خود با نمای بسته و در حضور دست‌کم دو مخاطب کودک و نوجوان لوح فشرده این قصه‌گویی را تا روز 10 مهر 1395 به دبیرخانه استانی جشنواره در اداره کل کانون استان ارسال نمایند.

  این گزارش حاکی است،جشنواره ی قصه گویی کانون استان کردستان در روزهای 8 و9 آبان ماه 95 در مجتمع فرهنگی هنری کانون سنندج برگزار می شود.

  این گزارش می افزاید:علاقه مندان می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تماس 33171153 و 33155060  واحد کارشناس فرهنگی داخلی 15 تماس  بگیرند.

  لازم به ذکر است،جشنواره بین‌المللی قصه گویی در  بهمن 1395 برگزار می شود.


  این مطلب تا کنون 6 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : کانون ,گزارش ,گویی ,جشنواره ,برگزار ,استان ,کانون استان ,پرورش فکری ,فکری کودکان ,کانون پرورش ,استان کردستان ,
  فراخوان استانی نوزدهمین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کردستان

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده