خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

فراخوان استانی نوزدهمین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کردستان

  جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در نیمه اول آبان در سالن نمایش مجتمع فرهنگی هنری اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کردستان برگزار می شود.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان کردستان،نوزدهمین جشنواره قصه گویی به منظور توسعه و ترویج فرهنگ اصیل قصه گویی به عنوان یکی از واسطه های تربیتی برگزار می شود.

  این گزارش می افزاید: در شیوه‌نامه جشنواره قصه‌گویی کانون سه موضوع آزاد، سبک زندگی ایرانی اسلامی و رضوی تعیین شده و قرار است جشنواره در 6 بخش مربیان فرهنگی، هنری، ادبی، فراگیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، آزاد شامل معلمان، دانشجویان، مربیان کودک، اولیای تربیتی و...، پدر بزرگ‌ها و مادر بزرگ‌ها، نوجوانان 14 تا 17 ساله، قصه‌گویان بین‌المللی و مقاله‌نویسی با موضوع قصه‌گویی برگزار می‌شود.

  در ادامه گزارش آمده است، علاقه‌مندان باید با فیلم‌برداری از قصه‌ی (در نهایت 20 دقیقه‌ای) خود با نمای بسته و در حضور دست‌کم دو مخاطب کودک و نوجوان لوح فشرده این قصه‌گویی را تا روز 10 مهر 1395 به دبیرخانه استانی جشنواره در اداره کل کانون استان ارسال نمایند.

  این گزارش حاکی است،جشنواره ی قصه گویی کانون استان کردستان در روزهای 8 و9 آبان ماه 95 در مجتمع فرهنگی هنری کانون سنندج برگزار می شود.

  این گزارش می افزاید:علاقه مندان می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تماس 33171153 و 33155060  واحد کارشناس فرهنگی داخلی 15 تماس  بگیرند.

  لازم به ذکر است،جشنواره بین‌المللی قصه گویی در  بهمن 1395 برگزار می شود.


  این مطلب تا کنون 34 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : کانون ,گزارش ,گویی ,جشنواره ,برگزار ,استان ,کانون استان ,پرورش فکری ,فکری کودکان ,کانون پرورش ,استان کردستان ,
  فراخوان استانی نوزدهمین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کردستان

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر